panel

fsNetwork

۰۲۱-۸۸۸۹۴۹۳۶
دفتر فروش
  • Phone: ۰۲۱-۸۸۸۹۴۹۳۶
  • Email: sales@digiseo.ir
دفتر فنی
  • Phone: ۰۲۱-۶۶۳۷۸۸۵۸
  • Email: technical@digiseo.ir
QR Code دیجی سئو

container

content

همکاری با پروژه


برای اینکه بدانید ما چه کسانی هستیم و قصد داریم چه کار کنیم، بایستی با کمی حوصله در چند خط آینده ما را همراهی کنید، کسی چه می‌داند شاید خود را یکی از ما یافتید، آن وقت در ادامه، (یعنی چند خط جلوتر از آن) به شما خواهیم گفت که ما از پیدا کردن افرادی که مثل خودمان دنبال روش‌های نوآورانه و متفاوت باشند چقدر خوشحال خواهیم شد، اینطور شاید بتوان شروع یک همکاری موفق و با نشاط را به همین سادگی تصور کرد.

 
 

 

بگذارید از ایده خودمان بگویم و شاید یک مقداری هم اما نه خیلی زیاد از آن تعریف کنیم. ما فکر می‌کنیم طرز تفکر خشک و قدیمی حاکم بر کسب و کارهایی که در اطراف خودمان می‌بینیم فضای مناسبی برای رشد و توسعه شرکت‌های کوچک و چابک و استارتاپ‌های پر انرژی و خلاق نیست. معمولا این طور کسب و کارها در دنیای تجاری اطراف خود تنها برای بقا می‌جنگند و خوب حتما خودتان دیده‌اید یا اگر هم ندیده‌اید، شنیده‌اید که چطور در این جنگ نابرابر شکست می‌خورند و از صحنه کنار می‌روند. شاید شما هم مثل خیلی‌های دیگر تصور می‌کنید که خوب این قاعده بازی است، اگر اینطور فکر می‌کنید بهتر است همین‌جا خواندن این متن را تمام کنید، چرا که ما و شما با هم در این مورد هیچگونه حرف مشترکی برای زدن نداریم.

اما اگر شما هم فکر می‌کنید که قواعد بازی هم ساخته شده‌اند تا نقض شوند، یا شاید فکر می‌کنید می‌توان بدون نقض کردن این قواعد از آنها به نقع خود استفاده کرد، آن وقت فکر می‌کنم بد نباشد که کمی با ایده ما برای راه‌اندازی یا رونق کسب و کارهای کوچک و تبدیل کردن آنها به بازیگران بزرگ این صحنه، آشنا شوید.


ایده ما یک ایجاد یک شبکه کسب و کار تجارت الکترونیک می‌باشد. اما قبل از اینکه بخواهم بگوییم این شبکه چیست، بگذارید خیالتان را راحت کنم که قرار نیست یک مشت حرف‌های تکراری نوشته شده در کتاب‌ها و کاملا بی‌خاصیت در عرصه واقعی تجارت را برای شما تکرار کنیم. ما گروهی کوچک و جوان از افراد پر انرژی را دور هم جمع کرده‌ایم که هر یک دست کم خودشان فکر می‌کنند آنقدری در بازار و در بین بازیگران کوچک و بزرگ آن کار کرده‌اند که می‌توانند از قواعد بازی به نفع خودشان و شرکای تجاری‌شان که ممکن است شما باشید استفاده کنند پس قبل از اینکه تبدیل بشوند به گروهی از افراد پیر و خرفت و درگیر ساز و کارهای سنتی، تصمیم گرفتند ایده‌های خود را پیاده‌سازی نمایند.

اگر شما از آن دسته آدم‌هایی هستید که ترجیح می‌دهید این مطلب را به شکل جدی‌تر برایتان شرح دهیم، خوب ما قبلا این کار را کرده‌ایم که می‌توانید از اینجا آن را مطالعه فرمایید.

 

 

حالا ممکن است دیده باشید که چقدر مثل هم فکر می‌کنیم، شاید شما هم یکی از ما باشید و یا تنها وسوسه شده باشید تا با ما همکاری کنی، اما فکر کنم هنوز راهش را نمی‌دانید. خوب راه‌های همکاری با ما خیلی زیاد است، از مبادله کالا به کالا بگیرید تا روش‌های مرسوم‌تر. اگر شما خدماتی داشته باشید که ما فکر کنیم به دردمان می‌خورد و احتمال دارد که ما هم خدماتی داشته باشیم که به درد شما بخورد (وگرنه چرا تا اینجای این متن را خوانده‌اید؟) می‌توانیم با هم همکاری کنیم، شاید شما تنها ایده‌ای در سر داشته باشید که نمی‌دانید چطور آن را بپرورانید و محصولی از آن بدست آورید، شاید ما هم دقیقا ندانیم،‌ اما با هم، مطمئن هستیم که راه‌های بیشتری به ذهنمان می‌رسد.

شاید شما به جنبش نرم‌افزاری آزاد/متن‌باز علاقه داشته باشید، خوب ما هم داریم، اصلا کدام آدمی پیدا می‌شود که شعور داشته باشد و به چنین چیزی علاقه‌مند نباشد. اگر اینطور است خوب است بدانید که ابزارهای ما همگی متن‌باز هستند، شما می‌توانید در توسعه آنها به ما کمک کنید یا تنها حامی تبلیغاتی آن باشید.

اگر هیچکدام از اینها به دردتان نخورد و یا اگر راه‌های قدیمی‌تر را ترجیح می‌دهید، هنوز هم می‌توانیم به شیوه‌های قدیمی، تنها خدمات خود (لینک fsnet) را به شما ارایه کنیم و یا فقط مثل یک مشاور خوب کمک کنیم تا کسب و کار شما رونق بگیرد، و البته کسب و کار خودمان هم.

پس برای همکاری با ما از همین‌جا شروع کنید، البته اگر تمایل دارید، یا تنها به دوستانتان خبر دهید که ما این کارها را بلدیم، (یا خودمان فکر می‌کنیم که بلدیم) شاید آنها دوست داشته باشند با ما همکاری کنند.

شماره تماس: ۸۸۸۹۴۹۳۶-۰۲۱


ایمیل: info@fsnet.ir


وبلاگ: http://fsnet.persianblog.ir


فیسبوک: شبکه تجارت الکترونیک آزاد/ متن باز ایران


توییتر: https://twitter.com/fsnet