خدمات شهرداری تبریز تا 15 فروردین در قالب دورکاری خواهد بود

  • 1399/01/05
  • 12:01
خدمات شهرداری تبریز تا 15 فروردین در قالب دورکاری خواهد بود

با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا در تبریز و در راستای حفظ سلامت شهروندان عزیز و کارکنان خدوم شهرداری، ارائه خدمات ستادی و اداری در قالب دورکاری با هماهنگی مناطق و سازمان ها انجام خواهد شد. - به گزارش خبرنگار ایلنا،ایرج شهین باهر در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: مقرر شد تا 15 فروردین کارکنان ستادی ضمن عدم حضور فیزیکی در محل کار، پیگیری ارجاعات اداری خود را از طریق تماس تلفنی یا اتوماسیون اداری و شهرسازی انجام دهند. وی اضافه کرد: در این راستا تمهیدات لازم از طریق سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز برای انجام امور مذکور فراهم شده است. وی اعلام کرد: از شهروندان محترم تقاضا می کنیم فعلا تا 15 فروردین از مراجعه حضوری به واحدهای ستادی شهرداری خودداری کنند. شهین باهر همچنین تاکید کرد: شهروندان محترم نگران افزایش عوارض و بهره مندی از تخفیفات مقررشده نباشند، چراکه بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهرتبریز، تعرفه سال 98 و تخفیف اسفند 98 فعلا معتبر است. وی افزود: همچنین نفرات کشیک در واحدهای شهرسازی، دبیرخانه و دفاتر مدیران شهرداری در نظر گرفته شده که شهروندان در صورت ضرورت می توانند از طریق تماس تلفنی امور خود را پیگیری کنند.
منبع خبر: ایلنا
دسته بندی خبر: فناوری

جدیدترین اخبار

بک لینک چیست؟

بک لینک انوع مختلفی دارد و به لیک لینک فالو و نوفالو و لینک داخلی و خارجی تقسیم میشود. در این بخش ابتدا درمیابیم بک لینک چیست سپس تاثیر آنها بر سئو را میشناسیم.

سایت طراحی پوستر پیکو گراف

معرفی سایت طراحی پوستر پیکو گراف

طراحی سایت مهر شبکه

طراحی سایت در تهران موضوع مورد جستجو برای بسیاری از کاربران در تهران می باشد که در جستجو شرکت طراحی وبسایت در تهران هستند.

جدیدترین اخبار